Sık Sorulan Sorular

Kullandığınız yazılım Wordpress gibi hazır bir yazılım mı?
Hayır. Yaklaşık 2 yıllık arge ve tasarım sonucu ürettiğimiz ve sürekli olarak da geliştirdiğimiz kendi yazılımımızı kullanmaktayız. Tabiki dileyen müşterilerimiz için hazır sistemleri de kullanabilmekteyiz.
Web sitem ile alakalı sorun yaşadığımda destek alabilecek miyim?
Destek alınamayan, sorunlar karşısında çaresiz kalınan durumlar da web site tasarımı hizmeti alıyorum diyemezsiniz. Bu konuda son derece katı kurallara sahip olarak müşterilerimizin her daim yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. Sorununuz ise yoğunluğa ve problemin boyutuna bağlı olarak 15dk - 1 gün arasında çözüme bağlanmaktadır.
Web sitem GOOGLE da hemen çıkacak mı?
Görüyoruz ki bu konuda çok sayıda mağduriyet yaşayan vatandaşlarımız mevcut. Genellikçe üst sıralarda çıkma vaadi ile iş alan kurum veya kişiler vaadlerinde durmadıklarında olan müşteriye olmaktadır. İşin özü kısaca şudur. Site alan adınızın (domain) yaşı, sitenizin SEO kabiliyetleri, ayrıca sitenize verilecek linkler ve kaliteli tasarım, SSL sertifikası gibi parametlerinin tümünü toplayınca bir sonuç çıkar.Bu da arama motorları tarafından değerlendirilir ve yapay zekanın kararı ölçüsünde bir sıraya yerleşir ve zamanla yükselirsiniz.
Web siteme Mobil (Telefon/Tablet) üzerinden erişimi mümkün olacak mı?
Artık bu soruyu sormak bile hata olduğu bu dönemde tüm müşterilerimize mobil uyumlu responsive tasarımlar üretmekteyiz. Web sitenize her platformdan en iyi şekilde erişiminiz mümkün olur.Hatta sitenizi yönetmek, içerikler oluşturmak için telefonunuzu kullanabilirsiniz.
Web site yaptırmak istiyorum ne kadar ödeme yapmam gerekiyor?
399 TL'den başlatan fiyatlar ile web sitenizi profesyonel olarak üretiyoruz. Öyleki bu fiyatlara Yönetim paneli, Hosting, Domain, SSL sertifikası, Mobil uyumlu tasarım, Seo paketi ve performans paketi de mevcuttur. Detaylı bilgi için irtibata geçebilirsiniz.